O nas

Witamy na stronie spółki Transformation

about_pic

Firma Transformation oficjalnie działa od 2005 roku natomiast jej członkowie mają już ponad 10 letnie doświadczenie na rynku nieruchomościowym. Nasza firma powstała w odpowiedzi na potrzebę rynku z myślą o stworzeniu zaufanego, rzetelnego i kompleksowego partnera dla wszystkich przedsiębiorstw planujących stworzyć sobie nową siedzibę lub wyremontować starą.

Korzystając z bogatego doświadczenia wybraliśmy z rynku to co najlepsze - współpracujemy na zasadzie dealera lub partnera z wieloma czołowymi producentami materiałów wykończeniowych. Dzięki temu stworzyliśmy unikalną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Korzystamy tylko z najlepszych sprawdzonych materiałów wykończeniowych oraz sprawdzonych partnerów.

Każdy nasz projekt to garnitur na miarą, nasi fachowcy wykonają go z należytą rzetelnością, w terminie oraz zgodnie z budżetem. Zadbamy nie tylko o najwyższą jakość wykonania, dobór najlepszych materiałów ale i o inne aspekty niejednokrotnie zapomniane w tym procesie np. akustykę, ergonomie i światło.

Zapraszamy do współpracy

Co nas wyróżnia

1.

Globalne podejście do zagadnienia

Przeprowadzamy cały proces tworzenia od projektu aż do realizacji

2.

Elastyczność

Najważniejszy jest dla nas klient i jego potrzeby. Dbamy zarówno o jakość jak i "kieszeń" klienta

3.

Terminowość

Wszystkie projekty wykonaliśmy terminowo i zgodnie z wcześniej założonym budżetem